ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

За результатами розгляду особових справ вступниками до ліцею зараховуються абітурієнти, список яких наводиться нижче.

Прибуття на реєстрацію для проходження вступних випробувань

29 ЧЕРВНЯ 2019 РОКУ з 8.00 до 9.15

Реєстрація відбуватиметься у центральному холі першого поверху ліцею.

Вхід через  плац ліцею.

Вступникам мати при собі:

– документи, які вони повинні донести до особової справи за вимогою приймальної комісії (якщо такі вимоги висувались);

-підліткову амбулаторну медичну картку (форма 25-о);

-письмове приладдя.

Телефон для довідок: 80505959408

                     Група №1

п/п

П.І.Б.

              1.

2.

1.      

Абрамов Данііл Олександрович

2.      

Агєєв Дмитрий Сергійович

3.      

Алдакімов Максим Володимирович

4.      

Алексєєв Даніїл Юрійович

5.      

Алхімов Максим Юрійович

6.      

Аношкін Євген Олександрович

7.      

Антоненко Володимир Олександрович

8.      

Бабенко Роман Андрійович

9.      

Бавика Едуард Олексійович

10.            

Барков Євген Олегович

11.            

Барков Євгеній Олегович

12.            

Безволенко Данііл Вікторович

13.            

Безрученко Олексій Вадимович

14.            

Бердніков Євгеній Русланович

15.            

Бершанський Михайло Олександрович

16.            

Бікетов Дмитро Михайлович

17.            

Білан Дмитро Олексійович

18.            

Богомолов Денис Олександрович

19.            

Богуш Григорій Дмитрович

20.            

Бойко Віктор Олексійович

21.            

Бойко Олег Дмитрович

22.            

Бутко Давид Олександрович

23.            

Василенко Іван Іванович

24.            

Васильченко Андрій Андрійович

25.            

Викочко Павло Леонідович

          Група №2

1.      

Водченко Роман Артемович

2.      

Волокіткін Данііл Олександрович

3.      

Гаврилюк Тимур Андрійович

4.      

Галич Ігор Максимович

5.      

Гальченко Павло Вадимович

6.      

Гнилицький Максим Володимирович

7.      

Горенов Андрій Сергійович

8.      

Гулієв Карман Габіль

9.      

Гупал Владислав Миколайович

10.            

Денщиков Руслан Олександрович

11.            

Деркачов Данило Сергійович

12.            

Діденко Віталій Олександрович

13.            

Дорофеєв Кирило Максимович

14.            

Дронов Віктор Володимирович

15.            

Думанов Владислав Андрійович

16.            

Єлфімов Євген Романович

17.            

Журба Артем Ігорович

18.            

Золотарьов Ростислав Олександрович

19.            

Зюмченко Валентин Миколайович

20.            

Іванюченко Владислав Сергійович

21.            

Іменинник Максим Вікторович

22.            

Карасьов Владислав Вікторович

23.            

Каут Руслан Володимирович

24.            

Кійко Нікіта   Романович

25.            

Клименко Валентин Михайлович

          Група №3

1.      

Кліщов Богдан Олексійович

2.      

Коваленко Ілля Вікторович

3.      

Коваленко Олексій Олександрович

4.      

Коваленко Остап Сергійович

5.      

Кожемякін Ярослав Максимович

6.      

Козюберда Іван Максимович

7.      

Корнелюк Артур Альвіанович

8.      

Корнієць Руслан Геннадійович

9.      

Корольков Сергій Віталійович

10.            

Кошеленко Євгеній Сергійович

11.            

Кравцов Дмитро Леонідович

12.            

Кравченко Микита Володимирович

13.            

Крохмаль Михайло Романович

14.            

Кувалдін Олексій Васильович

15.            

Кудін Станіслав Андрійович

16.            

Кудрявцев Данило Олександрович

17.            

Куйбида Ярослав Сергійович

18.            

Кулєшов Кирило Олександрович

19.            

Кунченко Данііл Валерійович

20.            

Куявський Вячеслав Володимирович

21.            

 Лабузов Костянтин Олександрович

22.            

Лавриненко Максим Михайлович

23.            

Ліннік Єгор Володимирович

24.            

Лунякін Богдан Ігорович

25.            

Мазнєв Ілля Сергійович

          Група №4

1.      

Макаров Вячеслав Олегович

2.      

Марченко Єгор Євгенович

3.      

Мірошніченко Михайло Костянтинович

4.      

Мішура Євгеній Романович

5.      

Морошан Данило Сергійович

6.      

Мошніков Влад Станіславович

7.      

Назаров Олександр Анатолійович

8.      

Недовєсов Дмитро Олексійович

9.      

Некрасов Іван Олександрович

10.            

Ніколаєв Максим Михайлович

11.            

Ноженко Вадим Олександрович

12.            

Орлов Назарій Вячеславович

13.            

Осташко Владислав Юрійович

14.            

Перепелиця Артем Олексійович

15.            

Петроченко Микита Миколайович

16.            

Петухов Андрій Миколайович

17.            

Поздняк Владислав Вадімович

18.            

Пономарьов Данило Михайлович

19.            

Посухов Сергій Русланович

20.            

Пусенок Олександр Артемович

21.            

Решетняк Владислав Максимович

22.            

Ромах Данило Юрійович

23.            

Рубан Микола Олександрович

24.            

Рубан Юрій Романович

25.            

Рузанов Владислав Миколайович

          Група№5

1.      

Самойленко Станіслав Сергійович

2.      

Сідлецький Андрій Андрійович

3.      

Скляров Денис Олександрович

4.      

Скочков Юрій Віталійович

5.      

Скребцов Богдан Миколайович

6.      

Соловйов Євгеній Володимирович

7.      

Старокольцев Олексій Юрійович

8.      

Степанов Даниїл Денисович

9.      

Сюрін Руслан Едуардович

10.            

Тарасов Дмитро Олександрович

11.            

Тітов Данило Олексійович

12.            

Ткаченко Степан Ігорович

13.            

Ткачук Георгій Ілліч

14.            

Трубіцин Олександр Юрійович

15.            

Федорович Владислав Русланович

16.            

Фесенко Владислав Вікторович

17.            

Фоменко Роман Сергійович

18.            

Фортеленко Віктор Максимович

19.            

Хаіров Вадим Романович

20.            

Хлопов Микита Дмитрович

21.            

Храбров Ігор Олексійович

22.            

Худолій Дмитро Сергійович

23.            

Цема Данііл Костянтинович

24.            

Циба Леонід Юрійович

25.            

Циганок Володимир Віталійович

          Група№6

1.      

Чайкин Ілля Ігорович

2.      

Чайка Іван Вадимович

3.      

Череватий Євген Романович

4.      

Чернишов Пилип Олегович

5.      

Чернишов Станіслав Олегович

6.      

Чернов Дмитро Володимирович

7.      

Черниш Павло Петрович

8.      

Чернявський Станіслав Олександрович

9.      

Чонка Владислав Сергійович

10.            

Шаманський Данііл Максимович

11.            

Шацков Михайло Володимирович

12.            

Шевченко Вадим Олегович

13.            

Шевченко Дмитро Едуардович

14.            

Шевченко Євген Олегович

15.            

Шелегеда Андрій Юрійович

16.            

Шемерда Ілля Сергійович

17.            

Шестаков Данііл Віталійович

18.            

Шимановський Олександр Миколайович

19.            

Шкуліков Артем Ігорович

20.            

Штогрин Антон Андрійович

21.            

Ягода Ігор Петрович

22.            

Якімов Едгард Андрійович

Графік

проведення вступних випробувань

29.06.2019р. – 01.07.2020 р.

8.00-

9.30

9.30-

9.45

Група

 

Час

 

29.06.        субота

Ауд.

 

Час

 

 

30.06.      неділя

Ауд.

 

01.07.       понеділок

 

 

 

 

Р


Е


Є


С


Т


Р


А


Ц


І


Я

 

 

 

 

 

Ш


И


К


У


В


А


Н


Н


Я

 

 

 

 

1

 

10:00-11:00

Проф. відбір

Актовий зал

8::15-11:15

Математики

Ауд.№11

 

 

 

 

10:00

Доведення наказу

Плац ліцею

 

 

 

 

 

 

10:15-12:15

Батьківські

збори

Актовий зал

11:15-12:15

Укр.мова ( диктант)

Ауд.№21

11:30-12:30

 

 

Фізична культура

стадіон

12:30-13:30

Медичний огляд

Мед.

 пункт

 

 

2

10:00-13:00

Математика

Ауд.№11

8:15-9:15

Укр. мова (диктант)

Ауд.№21

 

13:30-14:30

Медичний  огляд

Мед.

пункт

9:30-10:30

Проф. відбір

Ауд.№21

10:45-1145

Фізична культура

стадіон

 

 

3

10:00-11:00

Проф. відбір

Акт. зал

8:15-11.15

Математика

Ауд.№12

8:15-9:45

Фізична культура

стадіон

11:15-12:15

Медичний огляд

Мед.

пункт

 

 

 

12:30-1330

 

Укр.  Мова (диктант)

Ауд.№22

 

 

 

 

 

4

10:00-11:00

Медичний огляд

Мед.

пункт

8:15-11:15

Математика

Ауд.№13

 

 

8.15-9.45

Фізична культура

стадіон

11:15-12:15

 

 

Проф.відбір

Акт. зал

 

 

 

13:00-14:00

Укр.мова  (диктант)

Ауд.№23

 

 

5

10:00-13:00

Математика

Ауд.№12

8:15-9:15

Укр.мова (диктант

Ауд.№22

 

13:30-14:30

14.45-15.45

 

Проф.відбір

Мед. огляд

Акт. Зал

Мед. пункт

9:30-10:30

Фізична культура

Стадіон

 

 

6

10:00-13:00

 

Математика

Ауд.№13

8.15-9:..15

Укр.мова (диктант)

Ауд.№23

 

13:30-14:30

14.45-15.45

 

Проф.відбір

Мед.огляд

Акт. Зал

Мед. пункт

10:30-11:30

Фізична культура

Стадіон