ВСТУПНА КАМПАНІЯ 2021

 

ДО УВАГИ АБІТУРІЄНТІВ!

За результатами розгляду особових справ вступниками до ліцею зараховуються абітурієнти, список яких наводиться нижче.

Прибуття на реєстрацію для проходження вступних випробувань

02 липня 2021 року  з 8.00  до 9.00

Реєстрація відбуватиметься на плацу ліцею за адресою:

м. КРЕМІННА, вул. Мічуріна,18

Вступникам мати при собі:

– захисну маску;

– документи, які вони повинні донести до особової справи за вимогою приймальної комісії (якщо такі вимоги висувались);

-підліткову амбулаторну медичну картку (форма 25-о);

-письмові  приладдя (дві ручки з пастою

синього кольору)

– спортивну форму (в день здачі фізичної культури)

Не забороняється  мати з собою індивідуальний антисептик та питну воду.

Шановні батьки вступників!

У зв’язку з карантинними  обмеженнями  допуск батьків на територію ліцею 02 липня 2021 року до 14 години буде  Заборонено!

Телефон для довідок: 0505959408

Група № 1

1.      

Алишев Артем Сергійович

2.      

Алфімов Андрій Вадимович

3.      

Андрющенко Матвій Анатолійович

4.      

Апасов Сергій Володимирович

5.      

Артьомов Костянтин Юрійович

6.      

Баженов Антон Юрійович

7.      

Базикін Олег Сергійович

8.      

Баранник Владислав Олександрович

9.      

Бахтин Віталій Олександрович

10.            

Баянов Микола Васильович

11.            

Бегларян Арман Арайкович

12.            

Безгубенко Владислав Олександрович

13.            

Безуглов Михайло Олександрович

14.            

Бережний Віталій Олегович

15.            

Бистрицький Микита Олексійович

16.            

Білівщук Артем Віталійович

17.            

Блощиця Давид Михайлович

18.            

Богаченко Олексій Романович

19.            

Бойко Ілля Сергійович

20.            

Болтов Дмитро Євгенович

21.            

Бородін Олексій Васильович

22.            

Букаренко Кирило Віталійович

23.            

Бурдінський Данило Юрійович

24.            

Бурковський Давид Вікторович

25.            

Бутов Михайло Олександрович

26.            

Буханов Володимир Олександрович

Група № 2

1.      

Бушля Володимир Олександрович

2.      

Варибрус Нікіта Олегович

3.      

Василиненко Олексій Олександрович

4.      

Ващенко Максим Вікторович

5.      

Вдовкін Євген Олегович

6.      

Венедиктов Сергій Євгенович

7.      

Вертепа Іван Олександрович

8.      

Височин Ярослав Едуардович

9.      

Волков Артем Олексійович

10.            

Волокита Владислав Олександрович

11.            

Воронов Матвій Олександрович

12.            

Воропаєв Віталій Володимирович

13.            

Гавриленко Владислав Артемович

14.            

Гавриленко Кирило Андрійович

15.            

Гаврилов Данііл Дмитрович

16.            

Глущенко Марк Ігорович

17.            

Голіков Сергій Олександрович

18.            

Голуб Артем Дмитрович

19.            

Голуб Євгеній Русланович

20.            

Гребельний Ярослав Сергійович

21.            

Гребешечніков Євген Олександрович

22.            

Грибинюк Вадим Володимирович

23.            

Грибчук Максим Олександрович

24.            

Григоренко Кирило Денисович

25.            

Гундич Даніїл Андрійович

26.            

Давиденко Ярослав Олександрович

Група № 3

1.      

Давидов Микола Дмитрович

2.      

Данько Юрій Олексійович

3.      

Дем’яненко Вячеслав Вячеславович

4.      

Денисенко Андрій Вікторович

5.      

Денисенко Кирило Миколайович

6.      

Денисенко Станіслав Русланович

7.      

Дєдов Данило Сергійович

8.      

Диканський Ілля Денисович

9.      

Дідієв Станіслав Ігорович

10.            

Добинда Олександр Анатолійович

11.            

Добровольський Олександр Вадимович

12.            

Долінський Іван Валерійович

13.            

Дорожко Назар Володимирович

14.            

Драньов Віталій Сергійович

15.            

Дроздов Леонід Володимирович

16.            

Євдокимов Ілля Сергійович

17.            

Євлаков Роман Валерійович

18.            

Ємець Іван Олександрович

19.            

Єфременко Рувим Романович

20.            

Жабко Сергій Вікторович

21.            

Жемчужніков Богдан Васильович

22.            

Жук Костянтин Валерійович

23.            

Задороженко Артем Вячеславович

24.            

Западня Микита Максимович

25.            

Зеленін Микита Віталійович

26.            

Зінченко Єгор Геннадійович

Група № 4

1.      

Івахненко Ігор Сергійович

2.      

Калінін Артем Романович

3.      

Калінін Максим Валентинович

4.      

Калюжний Володимир Володимирович

5.      

Каплін Олександр Артемович

6.      

Капля Владислав Сергійович

7.      

Клунний Артем Андрійович

8.      

Кобиляцький Назар Сергійович

9.      

Ковальчук Михайло Юрійович

10.            

Колпіков Едуард Геворгійович

11.            

Коляденко Артем Андрійович

12.            

Коритний Микита Сергійович

13.            

Корнєв Кирило Костянтинович

14.            

Король Марк Дмитрович

15.            

Корольов Назар В’ячеславович

16.            

Костенко Віталій Олександрович

17.            

Кравцов Данііл Олегович

18.            

Кравченко Андрій Сергійович

19.            

Кужель Іван Миколайович

20.            

Кузнєцов Денис Олександрович

21.            

Кулагін Іван Андрійович

22.            

Кульбідюк Владислав Олегович

23.            

Кульгавий Данило Олегович

24.            

Курочка Олександр Олександрович

25.            

Куценко Даніл Сергійович

26.            

Кучеров Владислав Вадимович

Група №5

1.

Лагутін Єгор Андрійович

2.

Лазурко Владислав Олександрович

3.

Левченко Богдан Сергійович

4.

Липка Богдан Михайлович

5.

Лисенко Владислав Сергійович

6.

Літвінов Данііл Миколайович

7.

Лукавенко Богдан Петрович

8.

Лукаш Іван Андрійович

9.

Малик Ілля Олександрович

10.

Мамченков Олександр Миколайович

11.

Марченко Олег Євгенович

12.

Мащенко Богдан Віталійович

13.

Меженський Тарас Сергійович

14.

Миколайчук Кирило Сергійович

15.

Міршевой Михайло Сергійович

16.

Міщенко Данило Антонович

17.

Міщенко Дмитро Антонович

18.

Надєєв Дмитро Сергійович

19.

Назарько Ярослав Денисович

20.

Наталуха Єгор Артурович

21.

Невєров Іван Володимирович

22.

Несмашний Олексій Володимирович

23.

Нефедов Євген В’ячеславович

24.

Носков Ярослав Дмитрович

25.

Обрізанов Данило Олексійович

26.

Олейніченко Костянтин Дмитрович

Група № 6

1.      

Олійник Антон Анатолійович

2.      

Панченко Володимир Андрійович

3.      

Перебейніс Максим Сергійович

4.      

Піляшенко Владислав Олексійович

5.      

Піскун Олександр Андрійович

6.      

Полтавець Борис Сергійович

7.      

Польской Єгор Олександрович

8.      

Попов Олексій Сергійович

9.      

Постільга Олександр Сергійович

10.            

Пройдисвіт Андрій Євгенович

11.            

Пташников Василь Сергійович

12.            

Пшебіцин Микита Денисович

13.            

Рак Сергій Ігорович

14.            

Резанов Роман Олександрович

15.            

Резнік Олег Олександрович

16.            

Рижкін Євген Анатолійович

17.            

Ромах Дмитро Ігорович

18.            

Рубан Артем Олегович

19.            

Рубан Ярослав Костянтинович

20.            

Рудий Костянтин Олександрович

21.            

Рябуха Богдан Юрійович

22.            

Савченко Дмитро Іванович

23.            

Саєнко Денис Олексійович

24.            

Свистунов Артем Олександрович

25.            

Свистунов Артур Олександрович

26.            

Селезньов Петро Григорійович

Група № 7

1.      

Семидоцький Микита Станіславович

2.      

Середа Ростислав Сергійович

3.      

Сєдлий Микита Сергійович

4.      

Сидоренко Назар Сергійович

5.      

Сирбу Владислав Олександрович

6.      

Сисоєв Максим Олексійович

7.      

Скиртач Данило Олександрович

8.      

Слабкий Євген Олексійович

9.      

Сластов Станіслав Сергійович

10.            

Смовж Антон Андрійович

11.            

Соловйов Антон Володимирович

12.            

Соломін Михайло Віталійович

13.            

Соломін Ярослав Денісович

14.            

Стасілович Родіон Сергійович

15.            

Стеценко Станіслав Сергійович

16.            

Столяров Леонід Юрійович

17.            

Столярчук Роман Олексійович

18.            

Сторожилов Микола Олександрович

19.            

Стрілець Віталій Віталійович

20.            

Суббота Вадим Миколайович

21.            

Сурінов Вячеслав Андрійович

22.            

Сурнін Єгор Павлович

23.            

Сухарєв Євгеній Олександрович

24.            

Тарасенко Давид Олександрович

25.            

Тацинець Ярослав Іванович

26.            

Титович Олександр Сергійович

 

Група № 8

1.      

Тітов Валентин Андрійович

2.      

Ткаченко Данило Вадимович

3.      

Ткачук Руслан Романович

4.      

Токар Андрій Миколайович

5.      

Толстопятенко Юрій Вікторович

6.      

Турпітко Олексій Олександрович

7.      

Тютюнник Олексій Євгенович

8.      

Фартушний Дмитро Ігорович

9.      

Федорович Ростислав Олегович

10.            

Фролов Михайло Сергійович

11.            

Харченко Антон Юрійович

12.            

Хлюбцев Микита Максимович

13.            

Хричов Єгор Олександрович

14.            

Цибулін Богдан Олександрович

15.            

Чабанов Антон Сергійович

16.            

Чабанов Артем  Сергійович

17.            

Чалий Кирило Русланович

18.            

Черниш Богдан Олександрович

19.            

Чернишов Михайло Олегович

20.            

Шевцов Руслан Вікторович

21.            

Шевченко Кирило Вікторович

22.            

Шестаков Даниїл Євгенович

23.            

Ширінов Валентин Едуардович

24.            

Шкрабалюк Данііл Олексійович

25.            

Якимов Данило Олександрович

ГРАФІК

 проведення вступних випробувань

 02.07.-03.07.2021 р.

 8:00-9:00

9:00

Група

Час

02.06.2021 р.

Аудиторія

Час

03.06.2021 р.

Аудиторія

 

 

 

 

 

 

 

 

Р

 

Е

 

Є

 

С

 

Т

 

Р

 

А

 

Ц

 

І

 

Я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Р

 

Е

 

Є

 

С

 

Т

 

Р

 

А

 

Ц

 

І

 

Я

 

 

 

 

 

 

 

 

Ш

 

И

 

К

 

У

 

В

 

А

 

Н

 

Н

 

Я

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ш

 

И

 

К

 

У

 

В

 

А

 

Н

 

Н

 

Я

 

 

 

1

 

 

  9:15-10:00

Математика

21/

   

Доведення наказу

Плац ліцею 12:00

10:15-11:00

Медичний огляд

Спортивна зала

8:15-9:00

Проф. відбір

23

11:15-12:00

Укр.мова

11

   

12:15-13:00

Фізична культура

Стадіон,

   

 

2

 

.

  9:15-10:00

Математика

22

   

10:15-11:00

Укр.мова

12

8:15-9:00

Проф. відбір

24

11:15-12:00

Медичний огляд

Спортивна зала

   

12:15-13:00

Фізична культура

Стадіон

   

 

3

 

 

 

  9:15-10:00

Укр.мова

13

8:15-9:00

Фізична культура

Стадіон

Батьківські збори

Стадіон 12:10

10:15-11:00

Математика

21

   

11:15-12:00

Проф. відбір

23

   

12:15-13:00

Медичний огляд

Спортивна зала

   

 

4

 

  9:15-10:00

Укр.мова

11

8:15-9:00

Фізична культура

Стадіон

10:15-11:00

Проф. відбір

23

11:15-12:00

Математика

21

   

13:15-14:00

Медичний огляд

Спортивна зала

   

Група

Час

02.06.2021 р.

Аудиторія

Час

03.06.2021 р.

Аудиторія

 

 

5

 

 

  9:15-10:00

Укр.мова

14

    

10:15-11:00

Проф. відбір

24

9-15:10-00

Фізична культура

Стадіон

11:15-12:00

Математика

22

   

14:15-15:00

Медичний огляд

Спортивна зала

   

 

6

 

 

  9:15-10:00

Проф. відбір

23

   

Доведення наказу

Плац ліцею 12:00

10:15-11:00

Математика

22

9-15:10-00

Фізична культура

Стадіон

11:15-12:00

Укр.мова

14.

   

15:00-16:00

Медичний огляд

Спортивна зала

   

 

7

 

 

  9:15-10:00

Проф. відбір

24

   

10:15-11:00

Укр.мова

11

   

11:15-12:00

Математика

4.6

10:15-11:00

Фізична  культура

Стадіон

15:00-16:00

Медичний огляд

Спортивна зала

   

 

8

 

.

  9:15-10:00

Медичний огляд

Спортивна зала

10:15-11:00

Фізична культура

Стадіон

Батьківські збори

Стадіон 12:10

10:15-11:00

Укр.мова

13

   

11:15-12:00

Проф. відбір

24

   

12:15:-13:00

Математика

21