Новини

06.11.2018

26.11.2018

                          Вшанування пам’яті жертв Голодомору

День пам’яті жертв Голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на четверту суботу листопада.

         В ліцеї було проведено  виховну годину «Голодомор в Україні 32-33 років».

Метою заходу було висвітлення теми Голодомору 1932-1933 рр. в Україні, усвідомлення його трагізму у долі рідного народу, формування громадянської відповідальності за майбутнє Вітчизни, сприяння зростанню патріотичних почуттів на засадах особистого розуміння історії.

Матеріали під час проведення заходу  містять інформацію про події 1932-1933 рр. на території України, коли під час масового, ретельно спланованого радянським тоталітарним режимом голоду загинули мільйони мешканців сіл і міст. З огляду на масштабність втрат, тотальний характер та численні негативні наслідки Голодомор 1932-1933 рр. вважається найбільшою трагедією української історії ХХ століття.

Книжкова виставка «Голодомор. Геноцид. Пам’ять.»  інформує ліцеїстів про  страшну трагедію. На виставці представлені документи, твори художньої літератури, фотографії та публікації про геноцид української нації, спогади і свідчення очевидців, тих, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.

         Голодомор 1932-1933 років в Україні назавжди залишиться в нашій пам’яті, як одна з найстрашніших сторінок минулого, тому що пам’ять – це нескінченна книга, в якій записано все життя: і життя людини, і життя країни

         Активну участь в проведенні заходу приймали ліцеїсти 1 курсу Євгеній Білоус, Іван Бондар, Богдан Шевчук, Богдан Мащенко, Андрій Гусєв, Андрій Протасов, Вадим Голосний, Максим Гребенюк, Данило Ковальов, Дмитро Павлюк, Богдан Титаренко, Владислав Ковальов

         Виховний захід підготувала бібліотекар ліцею Тамара Сосновська