Новини

14.11.2018

До Луганського військового ліцею завітали студенти Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського

 

         2018 рік багатий на спільні заходи культурних, освітніх,  журналістських та інших  обмінів між Луганщиною та Львівщиною в рамках міжобласного проекту «Змінемо країну разом». Луганський військовий ліцей приймає активну участь у цьому проекті.

       Ось і 14 листопада до ліцеїстів завітали солісти Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва та Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського. Ведуча концерту Наталія Пасечник та директор Сєвєродонецького коледжу культури і мистецтв імені Сергія Прокоф’єва  Марина Яворська представили ліцеїстам Львівських гостей. Хлопців зачарував виступ Божени Гамар, Мар’яни Подоляк – студентів Дрогобицького музичного коледжу імені В.Барвінського. Бурні оплески наповнили зал ліцею під час виконання пісні «Це мій рідній край» Іриною Бондарчук, віртуозна гра гітариста Івана Гребенюка, акордеоніста  Олексія Щербака теж отримали високу оцінку глядачів.

      Після концерту молоді люди двох областей мали змогу поспілкуватись між собою, отримати більше інформації, обмінятись враженнями про своє відношення до проблем сьогодення.

  

  

09.11.2018

В День Української писемності та мови військові ліцеїсти традиційно написали Всеукраїнський радіо диктант національної єдності.

        

      В День Української писемності та мови, за традицією, офіцери, вчителі та всі вихованці комунального закладу «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» приєднались до написання Всеукраїнського радіо- диктанту національної єдності, який в цьому році називається «Крила України». У порівнянні з минулим роком кількість учасників диктанту збільшилась на 12%.

     Начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков побажав усім, хто приєднався до випробувань, отримати найкращі результати та перевірити свої знання рідної мови.

         Вчителі, які входять до предметно-методичного об’єднання  української філології ліцею, пообіцяли усім перевірити диктант у найскоріший термін.

         Після написання диктанту всіх учасників чекала зустріч з акторами Львівських театрів Лесею Шкап’як та Людмилою Зборовською, які яскраво зіграли моноспектакль за творами Т.Г. Шевченка «Якби  зустрілися ми знов».

  

  

18.10.2018

«Схід і Захід разом» -начальник військового ліцею полковник Валерій Ємбаков відвідав Львівську область

 

         В рамках проекту «Схід і Захід разом», який вже декілька років об’єднує освітян Львівщини та Луганщини, полковник Валерій Ємбаков – начальник Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» відвідав заклади освіти військового профілю, які розташовані у Львівській області.

         Підчас зустрічі у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного та Львівському Державному ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою імені Героїв Крут Валерій Ємбаков поділився досвідом організації діяльності закладу освіти в умовах проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних Сил, ознайомився з цікавими напрацюваннями в освітній сфери, зустрівся з колишніми випускниками ліцею, які навчаються у Львові, а також став гостем популярного телевізійного каналу «Перший західний», де прийняв участь у ток-шоу «Прямо в очі».

Як виховують патріотів, захисників Батьківщини на Сході України. Прямо в очі

14.10.2018

Вокальний ансамбль «Піксель»-  

лауреати обласного Фестивалю-конкурсу патріотичної пісні.

 

       14 жовтня 2018 року вокальний ансамбль  Луганського обласного військового ліцею  «Піксель» прийняв участь у обласному відкритому Фестивалі-конкурсі  патріотичної пісні « Моя Луганщина» , який відбувся у Сєвєродонецьку  та був присвячений Дню Захисника України.

       Розпочався виступ з відеороліка  про сьогодення ліцеїстів та знайомство с пісенним колективом. Серйозні суперники — 21 вокальний колектив, серед яких багато тих, хто займається музикою професійно, та бурхливі оплески глядачів  надали хлопцям відваги та впевненості на сцені під час свого виступу.  За підсумками фестивалю професійне журі  визначила переможців. Учасники ансамблю та їх керівник — педагог – організатор ліцею Наталія Лугова були нагороджені дипломом  лауреата  за виконання пісні «Козацька похідна».

   Треба зазначити, що це є першим  успіхом  військових ліцеїстів на конкурсі    такого масштабу з 2010 року.

12.10.2018

Виступ вокального ансамблю «Піксель» — подарунок кремінянам на День Захисника України.

             12 жовтня 2018 року вокальний ансамбль «Піксель» Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» прийняв  участь у районних заходах, присвячених Дню захисника України.  Виконанням  пісні «Козацька похідна»  ліцеїсти 2 курсу  привітали захисників України та усіх присутніх у будинку культури м. Кремінна зі святом.

12.10.2018

Увага! До відома батьків!

Схема проїзду автотранспорту до місця проведення 
батьківських зборів
14.10.2018 р.

 

10.10.2018

Представники Латвійської Республіки завітали до військових ліцеїстів

          На протязі останніх років Луганський обласний ліцей з ПВФП «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» має тісні стосунки з представниками Посольства Латвії в Україні, Національних Збройних Сил Латвії.

         У серпні 2018 року група ліцеїстів 2 курсу прийняла участь у спортивних змаганнях в Латвії, у червні та вересні ліцеїсти щиро зустрічали Надзвичайного та Повноважного посла Латвійської республіки в Україні Юріса Пойканса.

          Сьогодні ліцей відвідали заступник голови місії посольства Латвії в Україні Ірена Путніна, головний капелан Національних Збройних Сил Латвії Елмарс Плявінш та головний психолог Національних Збройних Сил Латвії Вільніс Чернавскіс.

          Латвійські гості передали до ліцейської бібліотеки художню, етнографічну, публіцистичну та історичну літературу, ознайомились з організацією освітнього процесу в ліцеї, відвідали навчальні класи та казармені приміщення.

          Супроводжував гостей та давав пояснення начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков.

          Він подякував гостям за допомогу та висловив впевненість у подальшому розвитку дружніх відносин.

  

  

08.10.2018

Тривають спільні заходи Луганського обласного військового ліцею

 з представниками Національної гвардії України.

Продовжується тісна співпраця Луганського обласного ліцею з посиленною військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» з представниками Національної гвардії України.

Так, в рамках проведення іміджевих, профорієнтаційних, військово-патріотичних та інформаційно-просвітницьких заходів відбулась зустріч робочої групи від Національної гвардії України на чолі з начальником відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру НГУ полковником Віктором Голумбівським з ліцеїстами.

         На початку зустрічі полковник Віктор Голумбівський передав до ліцейської бібліотеки художню та шкільну літературу, яку для ліцеїстів зібрали офіцери-нацгвардійці. Потім відбулась зустріч з ліцеїстами 1 та 2 курсів, під час якої юнаків було  поінформовано про мету та завдання Національної гвардії України, продемонстровано рекламні ролики та відеофільм про діяльність підрозділів Національної гвардії України в районі проведення Операції об’єднаних сил.

         Наприкінці зустрічі Віктор Голумбівський відповів на запитання ліцеїстів та прийняв запрошення на участь в урочистих заходах на честь Дня Захисника України та складання Урочистої Клятви ліцеїстами 1 курсу, які відбудуться 14 жовтня на центральній площі м. Сєвєродонецька.

  

05.10.2018

Вітання начальника ліцею

Ліцеїсти Луганського обласного військового ліцею яскраво відзначили

Міжнародний День Миру

21.09.2018

           Жодна людина в Україні не може залишатися байдужою , коли лунають слова «Мир» та «Війна».

           Ліцеїсти Луганського обласного військового ліцею «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»  ніколи не залишались осторонь подій, які відбуваються в Україні та світі .  Ось і зараз вони прийняли активну участь у заходах на честь Міжнародного Дня Миру.       

  Патріотичний дух можна було відчути вчора, під  час проведення виховної години, коли ліцеїсти першого курсу читали вірші про мир та війну, розповідали одноліткам про боротьбу світової спільноти з агресивними державами минулого та у складний теперішній час. Головним лейтмотивом заходу стала думка, що Мир завжди переможе війну і Мир може бути тільки після перемоги над ворогом. 

         Сьогодні ранкове підняття Українського Державного Прапору, звуки національного гімну як ніколи знайшли відголос у серці кожного ліцеїста, дали змогу зайвий раз відчути себе частинкою власної Держави та усієї світової спільноти, а кінцевим акордом став патріотичний флешмоб, під час якого над ліцейським плацом лунали слова: «Мир і воля Україні, переможем – бо єдині!»

  

Посол та військовий аташе Латвійської Республіки зустрілись з військовими ліцеїстами.

19.09.2018     

       Надзвичайний та повноважний Посол Латвії в Україні Юріс Пойканс та Аташе з питань оборони полковник Ерікс Нагліс вдруге в цьому році відвідали КЗ «Луганський обласний ліцей-інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії». Разом з латвійськими гостями до ліцею завітав заступник голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Геннадій Іваненко, представники командування Національної гвардії України.

       Зустрів поважних гостей начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков, який розповів про історію  та  сьогодення ліцею, ознайомив з навчально-матеріальною та побутовою базою ліцею, перспективами його розвитку. Латвійські гості зустрілись з ліцеїстами, які в серпні 2018 року приймали участь у спортивних змаганнях в Латвії у складі української збірної команди. Ліцеїсти Артур Чонка, Данило Головков, Олександр Євдокимов та Марк Хорошко  поділились з ними своїми враженнями від поїздки до Латвії та розповіли, що і досі підтримують зв’язки з багатьма учасниками тих змагань у соціальних мережах.

Після цього відбулася зустріч з вихованцями та педагогічним колективом ліцею, під час якої Юріс Пойканс та Ерікс Нагліс відповіли на чисельні запитання ліцеїстів, які торкалися багатьох аспектів життя Латвійської Республіки та її Збройних Сил.

А в кінці зустрічі учасники вокального гуртка ліцею подарували гостям та усім присутнім веселу українську пісню

  

  

  

 

Луганський обласний військовий ліцей відвідала делегація громад Сумської області

19.09.2018

В рамках проекту U-LEAD з Європою «Підтримка децентралізації в Україні»  з програмою навчального візиту «Вивчення досвіду Луганської області щодо реалізації проектів місцевого розвитку на основі партнерства зацікавлених організацій» Луганський обласний військовий  ліцей «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»  відвідала делегація громад Сумської області.

         Сумчани ознайомились з закладом освіти військового спрямування освітнього процесу, навчально-матеріальною та побутовою базою ліцею.

         Начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков розповів гостям про роботу щодо поновлення функціонування ліцею після переміщення з тимчасово окупованої території, особливості прийняття управлінських рішень в районі проведення Антитерористичної операції та Операції об’єднаних сил та провів екскурсію ліцеєм, під час якої гості мали можливість ознайомитись з умовами життя та навчання вихованців військового ліцею.

  

  

 

Спортивно — розважальна гра «Ти в серці моїм, Україно» -традиційний цікавий захід на початку навчального року.

02.09.2018

Вже четвертий рік поспіль у святковий день 1 вересня у Луганському військовому ліцеї проводиться спортивно-розважальні заходи, які дають змогу ліцеїстам першого курсу почати знайомство  з ліцеєм, а випускному курсу більш швидше  адаптуватись після літніх канікул до умов ліцею.

       Вісім команд, які представляли кожен взвод, на протязі  майже 2 годин змагались в інтелектуальних, творчих та спортивних змаганнях. Загальну перемогу отримав 13 взвод. Призери та переможці отримали смачні призи, а решта учасників та вболівальники — велике задоволення та позитивні емоції. А виконання фінальної пісні «Україна — це Європа!» об’єднало ліцеїстів, викладачів та батьків у єдиному патріотичному пориві та гарному настрої.

  

  

  

  

  

    

 

Початок нового 2018-2019 навчального року

01.09.2018

1 вересня 2018 року розпочалось в ліцеї з традиційних святкових заходів.

        Привітати ліцеїстів та педагогічний колектив ліцею завітали Командувач об’єднаних сил генерал — лейтенант Сергій Наєв, голова Луганської обласної державної адміністрації — керівник обласної військово-цивільної адміністрації  Юрій Гарбуз, командир оперативно-тактичного угрупування «Північ» генерал-лейтенант Володимир Кравченко, керівник Кремінської райдержадміністрації Наталя Чехута, представники обласного департаменту освіти і науки, військовослужбовці, які беруть участь в операції об’єднаних сил, батьки ліцеїстів та небайдужі жителі Кремінної.

Після урочистих заходів ліцеїсти мали можливість ознайомитись із зразками сучасної військової техніки, яку представили військовослужбовці об’єднаних сил.

Надаємо фотозвіт про свято

  

  

  

  

  

  

  

23.08.2018

  

ЛІЦЕЇСТИ ВІЙСЬКОВОГО ЛІЦЕЮ ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ
У ПІДЙОМІ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ УКРАЇНИ
ПЕРЕД БУДІВЛЕЮ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
23 СЕРПНЯ 2018 РОКУ В ДЕНЬ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ УКРАЇНИ ПРЕДСТАВНИКИ ЛІЦЕЮ РАЗОМ З КЕРІВНИЦТВОМ КОМАНДУВАННЯ ОБЄДНАНИХ СИЛ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ В ПРИСУТНОСТІ БАГАТОЧИСЕЛЬНИХ ЖИТЕЛІВ ЛУГАНЩИНИ ТА ВОЇНІВ ОБЄДНАНИХ СИЛ
ПРИЙНЯЛИ УЧАСТЬ У РЕТУАЛІ ПІДЙОМУ ДЕРЖАВНОГО ПРАПОРУ УКРАЇНИ.

  

Луганські військові ліцеїсти прийняли участь у міжнародних юнацьких змаганнях «Baltik Guard – 2018»

17.08. 2018

Група ліцеїстів 2 курсу Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії»  разом з ровесниками з інших куточків України прийняли участь у міжнародних змаганнях «Baltik Guard – 2018», які проходили з 13 по 17 серпня 2018 року у латвійському селищі Малпілс .

          На урочистому відкритті змагань був присутній  Президент Латвійської республіки  Раймондс  Вейоніс.

         В змаганнях взяли участь юнаки та дівчата з Великобританії, Польщі, Латвії, Литви, Естонії та України.

         Військові ліцеїсти прийняли активну участь у різноманітних змаганнях військово-спортивного напрямку, а головне, за думкою самих ліцеїстів, вони познайомились з підлітками з інших країн Європи та здобули нові знання, навички та уміння, які стануть їм у нагоді у подальшому навчанні та здобутті професії офіцера Збройних Сил України.

  

21-й випуск військових ліцеїстів

26.05.2018

26 травня 2018 року у Комунальному закладі «Луганський обласний-ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» відбувся 21-й випуск ліцеїстів, другий після переведення ліцею з окупованого Луганська до української Кремінної.

На новому плацу ліцею зібрались батьки ліцеїстів-випускників, небайдужі жителі Кремінної, багаточисельні гості.

Привітати юнаків із закінченням ліцею та отриманням атестатів про загальну середню освіту завітали командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, його заступник з питань морально-психологічного забезпечення та гуманітарної сфери генерал-майор Олександр Голоднюк, командир оперативно-тактичного угрупування «Північ» генерал-майор Володимир Кравченко, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, директор обласного  Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк, керівництво Кремінського району та міста Кремінної, офіцери штабу об’єднаних сил, представники громадськості Луганщини.

Родзинкою свята було те, що військовий ритуал органічно переплітався з патріотичними елементами, які обрамлялися номерами художньої самодіяльності та  нотами випускного  свята.

Особливе враження на присутніх призвело прощання випускників із прапором ліцею та слова традиційної клятви, які дають випускники, коли залишають свій ліцей.

«Ви кращі з кращих, ви наша надія і майбутне!». Ці слова з вітання голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, які  проголосив його заступник Юрій Клименко, є оцінкою, яку дає керівництво області єдиному на Луганщині освітньому закладу з військовою спрямованістю навчання та виховання.

  

  

  

  

  

  

     

Останній дзвоник для військових ліцеїстів

25.05.2018

         Напередодні 21-го випуску ліцеїстів Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» вже другий рік поспіль проводиться свято закінчення навчального року, яке у загальноосвітніх школах ще називають святом «останнього дзвоника».

        Після передислокації ліцею на вільну українську землю це свято започаткували і військові ліцеїсти.

        Надаємо фоторепортаж урочистостей, які відбулись 25 травня 2018 року.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок: «Любіть Україну, ставте амбітні цілі, досягайте своєї мети!»

    06.05.2018   

В гості до ліцеїстів Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» завітав Голова Служби зовнішньої  розвідки України Єгор Божок.

         Керівника розвідувального відомства та його колег зустрів начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков, який ознайомив розвідників з навчально-матеріальною базою ліцею, історією закладу освіти  та його долею, пов’язаною з захопленням ліцею незаконними збройними формуваннями  та подальшою передислокацією і відродженням на вільній український території у місті Кремінній.

          Після цього Єгор Божок та офіцери, які його супроводжували, зустрілися з ліцеїстами, офіцерами та педагогічними працівниками ліцею .

          Під час зустрічі Єгор Божок висловив вдячність вихованцям за те, що вони обрали шлях становлення своєї особистості як майбутніх захисників України у такий відповідальний для нашої держави час та подарував художню літературу для ліцейської бібліотеки.

     

 

 

ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!    

10.05.2018     

    8 та 9 травня 2018 року ліцеїсти   Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» приймали участь у обласних, районих та міських  заходах до Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ліцеїсти прийняли участь в урочистій  церемонії покладання гірлянди Слави та квітів до Могил загиблих воїнів у місті Северодонецьку, Щасті та Кремінній

Надаємо фотозвіт про святкові заходи.

 

           

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обласна науково-практична конференція

« Актуальні питання військово-патріотичного виховання

в умовах сьогодення»

 

              24  квітня 2018 року на базі Луганського військового ліцею було проведено обласну науково-практичну конференцію «Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення».

            Урочисте відкриття конференції розпочалось з привітання директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрія Стецюка.

           У нагородженні переможців обласного конкурсу «Чому я поважаю професію військового – 2018» приймали участь начальник Луганського військового ліцею полковник Валерій Ємбаков, офіцери військових комісаріатів Луганської області, Головного управління Національної гвардії України, проректор з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Касьянова, представники громадських та волонтерських організацій

            Яскравим завершенням  урочистого відкриття науково-практичної конференції  стало виконання ліцеїстами  військових українських пісень та проходження урочистим маршем.

          Після цього учасники конференції продовжили роботу в секціях  по напрямках військово-патріотичного виховання.