Новини

21-й випуск військових ліцеїстів

26.05.2018

26 травня 2018 року у Комунальному закладі «Луганський обласний-ліцей інтернат з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» відбувся 21-й випуск ліцеїстів, другий після переведення ліцею з окупованого Луганська до української Кремінної.

На новому плацу ліцею зібрались батьки ліцеїстів-випускників, небайдужі жителі Кремінної, багаточисельні гості.

Привітати юнаків із закінченням ліцею та отриманням атестатів про загальну середню освіту завітали командувач об’єднаних сил генерал-лейтенант Сергій Наєв, його заступник з питань морально-психологічного забезпечення та гуманітарної сфери генерал-майор Олександр Голоднюк, командир оперативно-тактичного угрупування «Північ» генерал-майор Володимир Кравченко, заступник голови Луганської обласної державної адміністрації Юрій Клименко, директор обласного  Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк, керівництво Кремінського району та міста Кремінної, офіцери штабу об’єднаних сил, представники громадськості Луганщини.

Родзинкою свята було те, що військовий ритуал органічно переплітався з патріотичними елементами, які обрамлялися номерами художньої самодіяльності та  нотами випускного  свята.

Особливе враження на присутніх призвело прощання випускників із прапором ліцею та слова традиційної клятви, які дають випускники, коли залишають свій ліцей.

«Ви кращі з кращих, ви наша надія і майбутне!». Ці слова з вітання голови Луганської обласної державної адміністрації — керівника обласної військово-цивільної адміністрації Юрія Гарбуза, які  проголосив його заступник Юрій Клименко, є оцінкою, яку дає керівництво області єдиному на Луганщині освітньому закладу з військовою спрямованістю навчання та виховання.

  

  

  

  

  

  

     

Останній дзвоник для військових ліцеїстів

25.05.2018

         Напередодні 21-го випуску ліцеїстів Луганського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» вже другий рік поспіль проводиться свято закінчення навчального року, яке у загальноосвітніх школах ще називають святом «останнього дзвоника».

        Після передислокації ліцею на вільну українську землю це свято започаткували і військові ліцеїсти.

        Надаємо фоторепортаж урочистостей, які відбулись 25 травня 2018 року.

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

  

Голова Служби зовнішньої розвідки України Єгор Божок: «Любіть Україну, ставте амбітні цілі, досягайте своєї мети!»

    06.05.2018   

В гості до ліцеїстів Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» завітав Голова Служби зовнішньої  розвідки України Єгор Божок.

         Керівника розвідувального відомства та його колег зустрів начальник ліцею полковник Валерій Ємбаков, який ознайомив розвідників з навчально-матеріальною базою ліцею, історією закладу освіти  та його долею, пов’язаною з захопленням ліцею незаконними збройними формуваннями  та подальшою передислокацією і відродженням на вільній український території у місті Кремінній.

          Після цього Єгор Божок та офіцери, які його супроводжували, зустрілися з ліцеїстами, офіцерами та педагогічними працівниками ліцею .

          Під час зустрічі Єгор Божок висловив вдячність вихованцям за те, що вони обрали шлях становлення своєї особистості як майбутніх захисників України у такий відповідальний для нашої держави час та подарував художню літературу для ліцейської бібліотеки.

     

 

 

ПАМ’ЯТАЄМО. ПЕРЕМАГАЄМО!    

10.05.2018     

    8 та 9 травня 2018 року ліцеїсти   Луганського обласного ліцею-інтернату з посиленою військово-фізичною підготовкою «Кадетський корпус імені героїв Молодої гвардії» приймали участь у обласних, районих та міських  заходах до Дня пам’яті і примирення та 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Ліцеїсти прийняли участь в урочистій  церемонії покладання гірлянди Слави та квітів до Могил загиблих воїнів у місті Северодонецьку, Щасті та Кремінній

Надаємо фотозвіт про святкові заходи.

 

           

        

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Обласна науково-практична конференція

« Актуальні питання військово-патріотичного виховання

в умовах сьогодення»

 

              24  квітня 2018 року на базі Луганського військового ліцею було проведено обласну науково-практичну конференцію «Актуальні питання військово-патріотичного виховання в умовах сьогодення».

            Урочисте відкриття конференції розпочалось з привітання директора Департаменту освіти і науки Луганської обласної державної адміністрації Юрія Стецюка.

           У нагородженні переможців обласного конкурсу «Чому я поважаю професію військового – 2018» приймали участь начальник Луганського військового ліцею полковник Валерій Ємбаков, офіцери військових комісаріатів Луганської області, Головного управління Національної гвардії України, проректор з наукової роботи Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Ольга Касьянова, представники громадських та волонтерських організацій

            Яскравим завершенням  урочистого відкриття науково-практичної конференції  стало виконання ліцеїстами  військових українських пісень та проходження урочистим маршем.

          Після цього учасники конференції продовжили роботу в секціях  по напрямках військово-патріотичного виховання.